• LOLO PETS Крекер с кокос и роза за чинчила LO - 71605

Крекер с кокос и роза за чинчила


Допълващи храни за домашни любимци.

Състав: пшеница, овес, Кокос, оризово брашно, пшенично брашно, ленено семе, сушени розови листенца.


ГАРАНТИРАН АНАЛИЗ


Суров протеин (мин) ..... 11%

Сурови мазнини (Min) ..... 4,8%

Сурови влакнини (Max) ... 6%.

Влага (Max) ..... 12,0%

Сурова пепел (Max) ... ..5%


ОПАКОВКИ: 90 гр.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

LOLO PETS Крекер с кокос и роза за чинчила LO - 71605

  • Производител: LOLO PETS - ПОЛША / POLAND
  • Модел: amazon LO - 71605 LOLO PETS Крекер кокос роза чинчила
  • Наличност: В наличност
  • 3.40лв.


Етикети: КРЕКЕР, гризачи, LOLO PETS, ЗЕЛЕНЧУЦИ